İnşaat Temizliği

İnşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrası temizlik en zor temizliklerden biridir. Evlerinizde veya işyerlerinizde yapılan tadilat veya çalışma sonrasında, yeni bir ev satın aldığınızda veya inşaatın her hangi bir safhasında her yer moloz veya kalıntıları, harç, parkelerde, fayanslarda alçı, boya, sıva kalıntıları veya daha fazlası olabilmektedir.

Uzman ekibimiz tarafından verilen inşaat sonrası temizleme servisi veya tadilat sonrası temizlik servisi yapılan temizlik sonrası bu kaba pisliklerden hiçbir eser kalmayacağı gibi ince tortulara varıncaya kadar temizliyoruz. Zahmetli olan inşaat sonrası temizliği, normalden daha etkili malzemelerle temizleme gerekir.

Bizi arayarak bu zahmetli temizlikten ekonomik ve kaliteli bir sonuç alarak kurtulabilirsiniz.

İnşaat temizliği konusunda deneyim sahibi olan firmamız, kurumsal ilkelerine bağlı, dünya standartlarına uygun çözümler sunabilme başarısı içinde tüm çalışmalarını müşterilerine en ekonomik fiyat eşliğinde hayata geçirmektedir.


İnşaat Sonrası Temizlik

Yaşam alanınıza inşaat sonrası temizlik çalışması ile yeni bir boyut kazandırıyoruz. Çevreye, insana ve diğer canlılara zarar veren hiç bir kimyasalın kullanılmadığı hizmetimizden siz de hemen yararlanabilirsiniz. İletişim için irtibat telefonlarımızı arayabilir, dilerseniz teklif almak için elektronik posta gönderebilirsiniz.


 Hijyenik, Titiz, Ekonomik ve Profesyonel Temizlik
 Arayın, Fiyat Alın ! 
(0216) 312 1080     0(536) 894 1002


 İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

 İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği