HB Grup Temizlik olarak daire, ev, işyeri, plaza, mağaza, ofis v.b yerlerde camların içli dışlı silinmesi, cam temizliğinin yapılması, pencere doğramalarının ve çerçevelerinin temizliğini, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, cam temizleme servisi hizmetini titizlikle vermekteyiz.

Camlarda oluşan kirler genellikle küçük fakat rahatsız edici olabilirler ve cam temizlik işi tahmin edilenden zor olabilmektedir.


Cam temizliği yapılırken kullanılması gereken maddeler sıvı deterjanlardır. Deterjanda ise katı partiküller bulunmaması gerekmektedir. Bu ayrıntı camların çizilmemesi için önemlidir. Genellikle cam temizliğinde kullanılan gazete kağıdı ve bezler doğru malzemeler değildir. Camı sürekli gazete kağıdı ile silmek cam üzerinde küçük çiziklerin oluşmasına yol açabilmektedir.

 

Kullandığımız profesyonel ekipmanlarımız mevcuttur. Ayrıca kullanacağımız yüksek standartlara sahip temizlik ürünleri camlarınızı çizici veya zarar verici özellikte değildir ve getirdiğimiz bu ürünler ile kaliteli temizlik gerçekleştirecek ve camlarınızın temiz kalma süresini uzatacağız.

Her türlü cam temizliği, güvenlik tedbirleri alınarak, firmamız tarafından özenle yapılmakta ve yüksek memnuniyet sağlanmaktadır.

 Hijyenik, Titiz, Ekonomik ve Profesyonel Temizlik
 Arayın, Fiyat Alın ! 
(0216) 312 1080     0(536) 894 1002


Cam Temizliği

Cam Temizliği

Cam Temizliği

Cam Temizliği